Zaplo
16
- Styczeń
2018
Posted By : Aleksander
Zaplo

Tanie pożyczki na raty

Instytucja pozabankowa Zaplo proponuje swoim klientom pożyczki na raty do 10 000 zł na 3-36 miesięcy. Minimalna kwota pożyczki wynosi 1 000 zł. Nie występuje próg ograniczający wysokość pierwszego zobowiązania finansowego, dlatego nowi klienci mogą aplikować o najwyższą kwotę 10 000 zł na 3 lata. Firma udziela pożyczek na dowód, bez zaświadczeń o dochodach. O chwilówki można ubiegać się przez 24 godziny na dobę lecz ostateczna decyzja o przyznaniu pieniędzy wydawana jest w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta, czyli w dni powszednie od 8:00 do 22:00, a w weekendy od 8:00 do 20:00. Firma ta jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pozabankowych.

Wygodne raty na 36 miesięcy w Zaplo

Firma Zaplo cieszy się dobrą opinią wśród wielu klientów instytucji pożyczkowych. Dzieje się tak za sprawą wysokiej kwoty pożyczki sięgającej 10 000 zł oraz możliwości spłaty zobowiązania przez 3 lata. Ponadto wnioskodawcy mają sposobność przesunięcia terminu spłaty, gdy okaże się, że pierwotny był dla nich nieodpowiedni. Aby aplikować o pożyczki na raty wystarczy:

  • mieć obywatelstwo RP oraz mieszkać na stałe na terytorium kraju
  • być w wieku 21-75 lat
  • wykazać zdolność do spłaty pożyczki
  • nie posiadać negatywnych wpisów w rejestrze dłużników
  • dysponować własnym kontem bankowym

Procedura wnioskowania o pożyczki w Zaplo odbywa się online, a zatem kluczowy staje się dostęp do internetu. Firma rości sobie prawo do weryfikacji potencjalnych klientów w bazach gospodarczych: BIG InfoMonitor, KBIG, KRD, BIK lub Związek Banków Polskich. Negatywny wpis w którejkolwiek z wymienionych baz może skutkować odmową na przyznanie zobowiązania finansowego. Nie mniej instytucja udziela pożyczek bez zaświadczeń o dochodach i nie wymaga żadnych zabezpieczeń.

Koszty pożyczki ratalnej w Zaplo

RRSO = 78,4% dla pożyczki w maksymalnej kwocie 10 000 zł na 36 miesięcy. Comiesięczna rata za udzielone zobowiązanie finansowe wyniesie w tym przypadku około 601 zł.

Pożyczki na dowód osobisty
 
36 rat na spłatę
Liczne promocje