28
- Styczeń
2018
Posted By : Aleksander
Grupa Inwestycyjna Safe House i kredyt pod zastaw mieszkania

Mieszkanie jako zabezpieczenie pożyczki

Kredyt z zabezpieczaniem są powszechna ofertą banków komercyjnych. Dzięki posiadanej nieruchomości klient podwyższa szansę na uzyskanie zobowiązania finansowego gdyż jednocześnie rośnie jego zdolność kredytowa. Jednak instytucje bankowe szczegółowo analizują historię kredytową swoich potencjalnych wnioskodawców, dlatego jeśli w przeszłości dopuścili się do jakichkolwiek opóźnień w spłacie zadłużenia, skutkuje to brakiem zgody na przyznanie kredytu. Gdzie w takim razie szukać pomocy w nagłej potrzebie finansowej? Pożyczki pod zastaw nieruchomości znajdują się również w ofercie wielu instytucji spoza sektora bankowego. To rozwiązanie analogiczne do kredytów z zabezpieczaniem udzielanych przez banki, ale przyznawalność tego rodzaju pożyczek jest znacznie wyższa. Zanim jednak zaplanujemy ten krok warto zapoznać się z ofertami różnych instytucji prywatnych i przede wszystkim sprawdzić, czy są to bezpieczne firmy i nie widnieją na liście Komisji Nadzoru Finansowego. My polecamy Grupę Inwestycyjną Safe House.

Inwestum oferuje bezpieczne kredyty pod zastaw mieszkania

Grupa Inwestycyjna Safe House - Inwestum istnieje na polskim rynku od roku 1990. Początkowo świadczyła drobne usługi finansowe, a dzięki profesjonalnej obsłudze klienta oraz rzetelności jako jedna z pierwszych instytucji wprowadziła w obieg pożyczki pod zastaw nieruchomości. Swoją ofertę adresuje zarówno do klientów indywidualnych, którzy posiadają własną nieruchomość, jak i przedsiębiorców i rolników. Zabezpieczaniem mogą być różne rodzaje nieruchomości: dom, mieszkanie, lokal użytkowy, ale również działka budowlana.

Pożyczka w wpisem do hipoteki
Inwestum proponuje pożyczki pod zastaw mieszkania bez konieczności wymeldowania, z wpisem do IV działu Księgi Wieczystej. Taki rodzaj zobowiązań finansowych, choć może się wydawać dla wielu kredytobiorców ryzykowany, jest całkowicie bezpieczny. Bowiem nadal pozostają oni właścicielami danej nieruchomości a wpis w KW obowiązuje jedynie na czas spłaty pożyczki. Koszt miesięczny kredytu to około 2,5 do 3% (oprocentowanie jest równe 0,8% miesięcznie) a okres kredytowania wynosi 6, 12 lub 18 miesięcy. Z uwagi na szybkość realizacji umów, pieniądze można uzyskać nawet w ciągu 48 godzin.

bez wymeldowania
pieniądze w 48 godzin
niewysoki koszt miesięczny

Pożyczka pod zastaw mieszkania - główne zalety

Inwestum to firma pewna i wiarygodna. Świadczy wysoką jakość usług oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Osoby zainteresowane takim rozwiązaniem zyskują możliwość:

  • uzyskania gotówki na dowolny cel w wysokości do 40% wartości nieruchmości
  • czasowe zawieszenie spłat rat kredytu
  • spłaty niskiej raty miesięcznej pożyczki
  • dalszego korzystania z lokalu bez wymogu wymeldowania

Ważne informacje dotyczące kredytów pod zastaw nieruchomości
Zabezpieczaniem kredytów mogą być nieruchomości, które zlokalizowane są na terenie całego kraju w 49 największych miastach (byłe miasta wojewódzkie), w tym Warszawa, Kraków, Gdańsk, Bydgoszcz,Katowice, Wrocław itp.
Wymagane dokumenty:

  • wypis z księgi wieczystej
  • zaświadczenie o braku zaległości czynszowych
  • zaświadczenie o liczbie osób zameldowanych
  • zdjęcia nieruchmości z zewnątrz i wewnątrz
  • akt notarialny
  • w przypadku działek - plan zagospodarowania oraz fotografie samej działki i okolic

INWESTUM Grupa Inwestycyjna Safe House
biuro@inwestum.com.pl
535-43-44-65
Główna siedziba: ul. Chmielna, 200-020 Warszawa

Category:

Dodaj komentarz