28
- Styczeń
2018
Posted By : Aleksander
Pożyczka pod zastaw auta w 15 minut

Pożyczki pod zastaw

Obok kredytów bankowych i chwilówek przez internet, pożyczki pod zastaw są jednym są popularniejszym sposobów na uzyskanie potrzebnej gotówki. Są to zobowiązania finansowe udzielane przez prywatne firmy, których wysokość stanowi określony proces wartości przedmiotu stanowiącego zastaw. Dzięki zabezpieczeniu zdolność kredytowa klienta rośnie, tym samym istnieje znacznie wyższe prawdopodobieństwo uzyskania pożyczki. Jednak zanim podejmiemy decyzję o skorzystaniu z usług instytucji, które oferują pożyczki i kredyty pod zastaw należy zweryfikować czy dana firma jest w istocie rzetelna i bezpieczna. W internecie bowiem nierzadko trafiają się niewiarygodne finansowo jednostki, które prezentują niejasne warunki kredytowania.

Pożyczki pod zastaw samochodu

Zastawem dla danej pożyczki może być zarówno nieruchomość, działka jak i samochód. I na tym ostatnim się skupimy w niniejszym artykule. Aby ubiegać się o kredyt pod zastaw auta należy być jego właścicielem, co oznacza, że dany pojazd nie może znajdować się w kredycie lub stanowić przedmiot innego zabezpieczenia. Ponadto kierowca winien posiadać ważne dokumenty przeglądu technicznego pojazdu. Bowiem to właśnie stan techniczny auta będzie głównym czynnikiem decydującym o ostatecznej kwocie zobowiązania finansowego. Zwykle wysokość pożyczki nie przekracza 50-60% wartości pojazdu.
Na co warto zwrócić uwagę, gdy planujemy kredyt pod zastaw samochodu:

 • czy wymagane jest przerejestrowanie pojazdu
 • czy właściciel może nadal go użytkować na czas spłaty pożyczki
 • jaki może być maksymalnie wiek pojazdu pod zastaw
 • czy dochodzi do przywłaszczenia auta

Większość instytucji prywatnych rości sobie prawo do pozostawienia auta w siedzibie firmy jego przerejestrowania na okres kredytowania. Po zapoznaniu się z różnymi propozycjami pożyczek pod zastaw wybraliśmy firmę Autogotówka, która proponuje odrębne rozwiązania - pożyczki pod zastaw auta bez przerejestrowania.

Pożyczka pod zastaw auta bez wpisu w dowodzie z Autogotówka

Firma Autogotówka oferuje owoczesne rozwiązania pożyczek pod zastaw. Umożliwia uzyskanie gotówki bez wymogu przerejestrowania auta, a tym samym jakiegokolwiek wpisu w dowodzie rejestracyjnym. Ponadto właściciel pojazdu może w dalszym ciągu go użytkować, gdyż nie dochodzi do przywłaszczenia auta, pozostaje on nadal w "rękach" kierowcy. Warto dodać, iż wiek samego pojazdu nie jest decydujący, najistotniejsze znaczenia ma stan techniczny pojazdu.

Jakie dokumenty należy przygotować by ubiegać się o pożyczki pod zastaw auta z Autogotówka

 • dowód osobisty
 • dowód rejestracyjny
 • ważne badania techniczne pojazdu
 • polisa OC

Decyzja o przyznaniu środków podejmowana jest nawet w ciągu 15 minut. Wnioskodawca może otrzymać pieniądze podczas podpisywania umowy o pożyczkę bez konieczności podawania swojego numeru konta bankowego. Ponadto nie jest potrzebna polisa AC, jedynie ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Jakie regiony Polski obsługuje Autogotówka (punkty obsługi klienta)

 • aglomeracja warszawska
 • konurbacja górnośląska
 • aglomeracja bielska
 • aglomeracja rybnicka

Siedziba firmy mieści się w Warszawie przy Al. Solidarności 147 lok. 33.
Kontakt telefoniczny: 537 107 107
adres mailowy: kontakt@autogotowka.pl

bez wpisu w dowodzie
nadal jeździsz autem
gotówka do ręki
Category:

Dodaj komentarz