27
- Luty
2018
Posted By : Aleksander
Pożyczka internetowa w Getin Banku

Nowoczesne rozwiązania

Getin Bank powstał w roku 1990 z Górnośląskiego Banku Gospodarczego SA. To duży bank komercyjny z siedzibą w Katowicach i stanowi markę Getin Noble Bank SA. Od roku 2013 przyjął nową strategię działania, której główne cele do uniwersalność i innowacyjność. Jako pierwszy wprowadził na rynek tzw Getin Up czyli specjalny pakiet rozwiązań finansowych dla klientów oraz Getin Point czyli mini placówki, w których można dokonać ważnych operacji bankowych bez konieczności wizyty w oddziale banku. W roku 2016 zajął pierwsze miejsce w kategorii „Przyjazny Bank Newsweeka”. W ofercie banku znajdują się pożyczki i kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne, hipoteczne oraz lokaty i konta.

Pożyczka internetowa

Getin Bank oferuje pożyczki internetowe do kwoty 10 000 zł na 3 do 36 miesięcy. Do jego uzyskania nie jest konieczna wizyta w placówce, gdyż umowę można podpisać "na odległość" dzięki wiadomości mailowej.

W jaki sposób ubiegać się o kredyt internetowy w GetinBanku
By aplikować o potrzebną gotówkę należy wejść na stronę internetową banku. Następnie wybrać opcję pożyczki internetowej i za pomocą specjalnych suwaków ustalić wysokość kredytu i okres jego spłaty. Kolejnym krokiem jest wypełnienie wniosku, w którym należy podać niezbędne dane osobowe i kontaktowe oraz wysokość i źródło dochodu. Do ubiegania się o pożyczkę niezbędne jest zeskanowanie lub wykonanie zdjęcia swojego dowodu osobistego. Po otrzymaniu wstępnej decyzji kredytowej należy zaakceptować warunki umowy. Gdy uzyskamy zgodę na pożyczkę środki zostaną uruchomione.

Wybierz kwotę i okres spłaty
Potwierdź warunki umowy
Czekaj na uruchomienie środków

Przykładowy koszt kredytu

Jeśli chcemy uzyskać 5 000 zł na 24 miesiące wysokość raty miesięcznej będzie wynosić 271,41 zł (RRSO = 30,60%), całkowita kwota do spłaty będzie sięgać 6 522,01 zł. Gdy natomiast zdecydujemy się na maksymalną kwotę kredytu, 10 000 zł na 36 miesięcy nasza rata wyniesie 379,57 zł (RRSO = 24%), całkowita kwota do zwrotu równa jest wtedy 13 680,86 zł. Prezentowany kosz pożyczki nie obejmuje ubezpieczenia.

Category:

Dodaj komentarz